Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehér folyás sok nőnél...

A fehér folyás sok nőnél jelen van, de ez folytonos kell legyen? Tehát mióta lett fehér folyás az eltart 10-20 stb évet? Nekem van szerintem már olyan 7-8 éve és nagyon mérgesit meg kellemetlen.

Figyelt kérdés
Folyton kell használjam a tisztasági betétet, bár még igy is érződik egy kellemetlen szag. És az egyik nagy bajom, hogy pl szeretkezés előtt, hogy néz ki, hogyha leveszem a bugyimat abba ott a tisztasági betét? .

2014. júl. 29. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Első körben menj el nőgyógyászhoz, és ha minden rendben van, akkor normális.

SOk nő viszont nem megy el, vagy eltitkolja a panaszait, és hosszú évekig él kisebb-nagyobb fertőzésekkel, és megszokásból kikiáltják természetesnek.

2014. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szag nem normális, az csak akkor lenne elfogadható, ha az egész napot melegben ülve töltötted volna, és a levegőtlenségtől szagosodott volna be.
2014. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia! Nekem 14 éves koromtól kezdve egészen mostanáig én is minden nap! tisztasági betétet használtam. (Nekem nem volt kellemetlen szagú, de mindig volt folyásom) Nem tudom hány éves vagy, nekem a szülés után szűnt meg.

Ajánlanám neked a cickafarkfű teát! (Kár, hogy én későn jöttem rá milyen jó!)

2014. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. és sajnos nem csak akkor szúrós és kellemetlen szagú, ha egész nap melegbe voltam, hanem legtöbbször mindig, és van mikor már sárgás szinű. és köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 29. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor doki, mivel fertőzés.
2014. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet ilyen wc-nél elkapott fertőzés? Mivel nemi életet nem élek.
2014. júl. 29. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Akár vagy antibiotikum szedés után vagy uszoda vagy tampontól vagy ha csak kicsit legyengült a szervezeted. A hüvely flóra nagyon könnyen felborul. Nem is mindig kell hozzá szexuális életet élni. (kész röhej, de állandó barát mellett én pont akkor szedtem össze, amikor 2 hónapig nem tudtunk találkozni)


Ha nem átlátszó vagy fehér a folyásod illetve ha kellemetlen szagú az minden esetben fertőzést jelent. Én lassan 14 éve használok tisztasági betétet, főleg azért, mert zavar ha érzem a bugyimon, hogy nedvesebb lesz. Eddig egy pasi se vette észre, hogy tisztaságit használok. Mondjuk nem is szájjal húzták le a bugyim vagy ilyesmi :D Plusz mindig a legvékonyabbat használtam.

2014. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16 éves vagyok és kb 11 éves korom óta van fehér folyásom. Elmentem vele nőgyógyászhoz, de azt mondta normális még akkor is ha olyan mennyiségben jön, hogy átázom tőle. A cickafark teát több mint 3 hete iszom, de sajnos az sem igazán mulasztja el, maximum kicsit a mennyiséget csökkentette. Van valakinek valami tippje?
2014. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ma voltam nőgyógyásznál(először). Sok volt a fehér folyásom, és égett, viszketett a hüvely körül.. Kaptam Polygynax vagina kúpot, 12 drb-osat. Azt mondta, hogy menses közbe is használhatom, és ez mellett szeretkezhetem is. Szerintem is menj dokihoz, csak törletet vesz a hüvelyedből, nem nagy cucc, csak kissé kellemetlen "mutogatni" magad :)
2014. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!