Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle után vérzés?

Escapelle után vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton hajnalban voltam együtt a barátommal, de az óvszer elszakadt, így el kellett mennem a nőgyógyászhoz, hogy esemény utáni tablettát írjon fel, amit hétfőn be is tudtam venni. Tudom, hogy ez nagyon felborítja a hormonháztartást, és sok helyen olvastam, hogy másoknak is előbb jött meg miatta a menstruációja, ahogy nekem is, rá 2 napra, azaz ma, bár lehet, hogy csak pecsételő vérzés..A lényeg, hogy ha most vérzek, az azt jelenti, hogy biztosan nem vagyok terhes és nincsen gond? Akinek van ebben tapasztalata kérem ossza meg velem!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 30. 13:39
 1/1 anonim válasza:

Nem jelenti. Nekem is volt pecsételő vérzésem Escapelle után, de később kiderült, hogy terhes vagyok.


Az Escapelle a peteérést gátolja meg, ha ez az együttlét idejére esett (vagyis már megtörtént), sajnos nagy az esélye, hogy nem fog hatni. Ha nem volt akkor peteérésed, nagy valószínűséggel minden rendben van.


Aznap, amikor egyébként várnád a menstruációdat, csinálj tesztet ha nem jönne meg.

2014. aug. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!