Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefeszek cisztat milyen...

Petefeszek cisztat milyen esetben szoktak muteni?

Figyelt kérdés

Mi alapjan dontik el?Ha kiderul, hogy van ciszta akkor egybol megnezik, hogy joindulatu-e, vagy meg varnak, hogy elmuljon?

sajnos nekem van, nemreg derult ki, de nem vizsgaltak meg, hogy jo indulatu-e, sima huvelyi ultrahangon neztek.


2014. aug. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A méretétől, attól, hogy okoz-e valamilyen panaszt, utal-e vmi arra, hogy rosszindulatú folyamat (bár ekkor már nem ciszta a neve!), ill. az oka.

Sima UH-n azt azért látják, hogy egy szimpla ciszta, vagy esetleg rosszindulatú daganat...

2014. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol azt mondta menjek vissza kovetkezo ciklus utan,egy 2.5cm-nek itelte meg korulbelul, nem mondta konkretan, hogy mi, lehet tuszo is. De nem az mert elotte volt pont ciklusom, ami kesett sokat es kozben fajt azon az oldalon. Sajnos most is faj es rossza kozerzetem.
2014. aug. 1. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

2,5 centi az még nem is igazi ciszta. 3 centi felett az. Nekem 4 centis volt, azt sem műtötték rögtön, hanem vissza kellett mennem egy hónap múlva. És egy hónap múlva nyoma sem volt...

Jó eséllyel felszívódik. A ciszták nagy része kezelés nélkül eltűnik.

2014. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy irtal! Neked voltak tuneteid?

Nalam az a baj, hogy fajdalmat okoz azon az oldalon, mar tul vagyok a menstruacion, de meg most is faj neha vagy eppen hanyingerem van.

2014. aug. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!