Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor minden csúszás vagy...

Akkor minden csúszás vagy medence kijövetel után cseréljem?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja jött meg és még elég erős. Holnap megyünk Mogyoródra az Aquaparkba és azért jó lenne ha kitudnám próbálni azokat a csúszdákat, amiket eddig még nem tudtam. Szóval ajánlatos egyáltalán tamponnal csúszni? És ugyebár medencébe érkezünk (még jó) és utána ha kiszálltam belőle rögtön cseréljek is tampont? Meg úgy kb. hány óráig lehetek bent vele a vízben? Valakinek volt már ilyen esete?

2014. aug. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szerencsétlen eset. :/ Szerintem nem kell minden csúszás után cserélned. Félóránként menj ki a mosdóba, és nézd meg.
2014. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudok róla, de most csak így tudtuk megoldani, hogy holnap menjünk. Köszönöm a válaszod, ment a zöld mancsocska :)
2014. aug. 2. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miert vagytok oda ezzel a "megjovessel"? Az elet megy tovabb, legalabb meg 35 evig. Tampont csereled, ahogy szukseges. Mit gondolsz, felnott nok elbujnak ilyenkor? Nem mennek strandra?
2014. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy megkérdeztem. Csak először fordult velem ilyen elő. "Amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted" szerintem nem hiába Gyakori kérdések az oldal neve.
2014. aug. 2. 12:50
 5/6 anonim válasza:

Jaj,ne is törődj az ilyen akadékoskodókkal! Nehogy már te kérj bocsánatot,amiért fel mertél tenni egy kérdést egy kérdéseknek szánt oldalon. :D

Én ugyan nem használok sűrűn tampont,de amikor nyaralni voltunk 1-2 óránként kicseréltem,ha inkább a vízben voltam többet. Ne aggódj nagyon,de azért időnként cseréld ki,nehogy esetleg cikis helyzetbe kerülj! :)

2014. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! :)
2014. aug. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!