Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj lehet? Normális...

Valami baj lehet? Normális ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Minden nap van folyásom. Nem zöldes, hanem fehér néha talán halványsárgás. Közelebbről van szaga de semmi más tünet. Nem viszket és ég és nem is dagadt.

Mostanában kezdtem el menstruálni (márciusban jött meg először). Azóta kétszer volt, az egyik csak annyi hogy két napig nagyon gyenge barnás (júnusban). Most viszont már június óta nincs vagyis már több mint egy hónapja. Tudom hogy ilyenkor még nem áll be és rendszertelen de azért megijedtem.

Olvasgattam és hát a hüvelygomba tünetei nincsenek meg csak a folyás. De az meg nem zöldes. Szóval nagyon megijedtem hogy valami nincs rendben.

Szerintetek ez normális? :S Ha nem akkor mit tehetek? Vagy a menzesz és a folyás összefügg? Segítsetek légyszi, nagyon megijedtem :S


2014. aug. 4. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak természetes hüvelyfolyás, nekem is van.
2014. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg normális, nem véletlenül vannak a tisztasági betétek :) Az egész női működés ciklusos, annak az egyik állomása a menstruáció. A ciklus napjától függően változó mennyiségű váladék termelődik a hüvelyben, a menstruáció után általában kevesebb, utána valamivel több.
2014. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ovulációkor megnő a folyás mennyisége, nagy valószínűséggel nálad is ez történik.
2014. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!