Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan egy éve nem menstruálok...

Lassan egy éve nem menstruálok. Több dokit felkerestem ezzel a problémával. Kétszer volt vérvételen egy fél éve az FSH, TSH, E2, LH, PRL nézték. Az FSH nagyon magas volt 132IU/L. Most legutobb 101IU/L. Ez még mindig nagyon magas? Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Menopausa. Hány éves vagy?
2014. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
28 az azért túl korai lenne nem?
2014. aug. 4. 21:26
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyon korai. Az orvos nem javasolt semmit? További kivizsgálás, terápia?

Meg kellene méretni az AMH szinted, abból látszik, hogy korai menopausáról van-e szó vagy sem.

2014. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál rá? Voltál hüvelyi ultrahangon is?
2014. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az AMH szintet, még eddig nem nézték.Természetesen voltam hüvelyi ultrahangon ott minden rendben volt.Korábban Inofolicot szedtem, most pedig Clostilbegyt kúrát csinálok ha lehet annak nevezni.a doki azt mondta hogy várjunk egy hónapot mit reagál a erre a szervezetem.Kezdek kétségbe esni.:-(Nem tudom mi tévő legyek.
2014. aug. 5. 09:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyógyszer sem hozta meg akkor nagy baj lehet. Nekem is kimaradt sokszor, de a gyógyszertől ismét megjött és utána nem maradt ki egy darabig. Menj el olyan dokihoz aki erre specializálodott.
2014. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még eddig nem jött meg de csak 15 nap telt el eddig gyógyszer beszedése óta.Nem akarok tétlenül ülni és várni.Neked gyógyszer szedés után hány nap múlva jött meg?Várjak még vagy azonnal forduljak másik orvoshoz?
2014. aug. 5. 10:18
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretek felülbírálni orvosokat, főleg nem neten keresztül, nyilván kicsit többet tud mint én.

De szerintem tényleg meg lehetne neki említeni az AMH mérést. Kérdezd meg, hogy nem lenne-e szerinte értelme?

2014. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megemlítem neki.
2014. aug. 5. 16:34
 10/18 anonim válasza:
Hogy vagy? Azóta van valami?
2014. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!