Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Miert kell azt hallgat...

Lányok. Miert kell azt hallgatnom egesz nyaron baratnomtol h de szar menstrualni meg minden. Tobbi evszakokba nem hallod. Ilyenkor meg minden percbe. Masabb nyaron menstrualni mint pl télen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 01:08
 1/6 anonim válasza:
Nyáron azert rossz, mert nem tudsz fürdeni, ha menstruálsz. (kiveve, ha tampont használsz, akkor tudsz)
2014. aug. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem szokásom se nyáron, se más évszakokban ezen rinyálni. A barátnőd szimplán hisztis.
2014. aug. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha betétet használ, akkor berohad a puncija...
2014. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyáron rosszabb, mert a meleg miatt az ember amúgyis előbb büdös lesz, akkor jobban izzad, többet kell fürdeni, így a vér is előbb "bomlik", érződik. Nah meg ott a strandon fürdés, meg a programok :)
2014. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nyáron több a program, nyaralás, fürdés és ő ezeket nem tudj avagy kevésbé tudja csinálni. (kivéve ha tampont használ) Úgy tűnik ő érzékenyebb ezekre.

Mert én például nem szoktam panaszkodni meg barátnőimtől sem szoktam nagyon hallani :D

2014. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva, de egészségetekre! ;)
2014. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!