Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condylomától hogy tudok...

Kitta20 kérdése:

Condylomától hogy tudok végleg megszabadulni? Illetve Győrbe foglalkozik kimondottan hpv-vel orvos? Már rengeteg orvost felkerestem, de nem jártam sikerrel.

Figyelt kérdés
Már 1 éve tart ez az egész és teljesen kétségbe vagyok esve.. Lehet még valaha gyerekem?
2014. aug. 6. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is van, és ötletem sincs mit csináljak, mert a lakóhelyemen 5 nőgyógyász van, de 2 hónapot kell várni mire sorra kerülök, és mikor végre bejutottam, a doki annyit mondott, ez egy szemölcs, le kell égetni. Aztán elküldött merthogy jön a következő. Magán dokihoz akarok menni, csak még nem találtam a közelben.
2014. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A magándokikról annyit, hogy eddig (cirka 1 éve) csak magándokihoz jártam, abba bízva mivel fizetek neki biztos meggyógyít! Hát tévedtem! Csak a pénzre mennek és még neked kell rá szólni, hogy akkor most ír fel valamit vagy sem, illetve 10.000-ért van 5 perced, hogy eldaráld mi a panaszod :/ Kétszer műtöttek, de kiújult ugyan úgy. Érzéstelenítés nélkül jó párszor csak úgy lecsipkedték, úgyhogy ha valaki akkor én megszenvedtem. Most utoljára sztk-ba voltam, nem magán dokinál, aki érdekes módon végighallgatott és még tanácsot adott, (pedig jó páran álltak sorba) nem úgy mint ezek a pénzéhes nem tudom micsodák!!
2014. aug. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!