Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladás csökkentő antibiotik...

Atalanta85 kérdése:

Gyulladás csökkentő antibiotikumtól a mellfeszülés lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Július 26.-án múlt el a menstruációm, 28.-án együtt voltam a párommal. Nem használtunk végig óvszert, csak a legvégén. Szombaton reggel felfázós tünetekkel ébredtem. Antibiotikumot kaptam rá. Hétfő óta egyre fokozódó mellfeszülést, fájdalmat érzek, és a bimbók is egyre érzékenyebbek. Lehetséges, hogy az antibiotikum (nolicin 400mg) mellékhatása lenne? Csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett. Előfordulhat, hogy a gyulladás miatt lett negatív, és lehet hogy terhes vagyok? Soha nem fájt így, főleg nem három héttel a mensi előtt. Jövőhéten tudok leghamarabb nőgyógyászhoz menni. Véleményeket várok, köszönöm szépen!

2014. aug. 6. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!