Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hová forduljak ilyen problémával?

Hová forduljak ilyen problémával?

Figyelt kérdés

Tegnap munka közben (ülő munkát végzek) hirtelen erős szúrást éreztem a bal mellemben. Először nagyon megijedtem mert azt hittem a mellkasom, de nem, határozottan bal oldalt, a mellem felső része mögött érzem, hát leírva kicsit furcsa, de valahol ott :)


Kb.1-2 másodpercig tartott, majd 5 másodperc szünet, megint ugyanez. Vagy háromszor. Aztán elmúlt. Otthon ugyanez ismét lejátszódott, majd ma reggel is de csak egy szúrás. Most menstruálok de már a végén járok 5. nap...


Ilyen panasszal mehetek nőgyógyászhoz, vagy inkább házidoki? Nem akarom hogy kinevessenek, de én hülye utánaolvastam és sok helyen ezt a mellrákkal azonosítják:S


23/N



2014. aug. 8. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Elöször a háziorvoshoz mennék. de valószínüleg nem komoly, a mellrák nem így kezdödik.
2014. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül mehetsz nőgyógyászhoz is, a melledet ő is megtapintja, de a házidoki valóban érdemesebb lenne,mert szerintem esélyesebb, hogy nem mell eredetű.
2014. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mellrák csak a legutolsó stádiumában fáj, amikor az már szabad szemmel látható is, nemcsak hogy tapintható. Valamint a terheléstől függetlenül jelentkező, szúró jellegű fájdalom szíveredet ellen szól. Elsősorban izomeredetű fájdalomnak tűnik.
2014. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A rák nem fáj!!

csak a végső stádiumban.

Ez nem nőgyógyászati probléma, a házi orvost keresd fel.

2014. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CODE3 ***** válasza:
Miért emlegetitek itt a mellrákot? Könyörgöm ez abszurd.. Nyilallást egyetlen egy esetben sem tud képezni egyébként.. Bármilyen mellkasi eredetű fájdalom belső szervi eredetű, szív, koszorúér vagy akár gyomor is tud ilyet.. Kedves, kérdező, háziorvoshoz menjen ott majd egy hallgatásos vizsgálat, esetlegesen EKG után kaphat felvilágosítást a panasz eredetéről. Jó egészséget!
2014. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

CODE3 miért beszélsz hülyeségeket?


A terheléstől függetlenül fellépő, terheléskor nem jelentkező mellkasi fájdalom szervi szíveredet ellen szól. Mozgásszervi eredet vagy az időjárás hatása jön szóba. Továbbá a szúró fájdalom szintén szíveredet ellen szól. Pont. Ha nem értesz ilyen dolgokhoz, ne írj, mert átlagember vagy, és fogalmad sincs az egészről.

2014. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másrészt egy nyugalmi EKG-ból nagyon kevés következtetést lehet levonni önmagában, koszorúér betegség kockázatának felmérésére részletesebb kardiológiai kivizsgálás szükséges gyanú esetén. DE erre nincs gyanú a kérdező esetében. A "hallgatásos vizsgálatot" meg auscultationak nevezik, szintén nem informatív ebben az esetben.
2014. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nyhaza01, ahhoz képest, hogy a szúró fájdalom szíveredet ellen szól, amikor nekem szívburokgyulladásom volt, akkor úgy szúrt a szívem, mint az istennyila.

Oké, tudom, hogy ez szerinted nem szíveredet, hanem szívburokeredet, de én csak egy átlagember vagyok, és nekem a szívburok az szív.

2014. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, azóta szerencsére nem fordult elő:)

Ment a zöld kezecske!!

2014. aug. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!