Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem hatott a mycosyst...

Miért nem hatott a mycosyst gyno nálam teljesen?

Figyelt kérdés
kb 3 hete voltam a nőgyógyásznál és akkor talált gombás fertőzést. Nekem is és a páromnak is kellett szedni mycosyst gyno-t két hétig heti 1x, vissza kellett volna mennem a héten kedden a dokihoz, de megjött, így az kimaradt és most, hogy elmúlt a mensim teljesen, megint váladékozok, persze nem olyan durván, mint eddig, sokkal kevesebbet, de nem értem miért nem múlt el teljesen...anyukámnak elmulasztotta, nekem viszont nem egészen...jövő kedden megyek dokihoz megint..most mi lesz? megint felírja és ha akkor se múlik el teljesen? volt már valakinek ilyen?
2014. aug. 10. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a helyzetben vagyok. Nekem is írt fel kúpot az orvos de semmit nem használt, holnap megyek újra. 19/L
2014. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alap,hogy mindenkinek van egy alap váladéka.Hüvelyi folyása mindenkinek van valamennyi,valakinek több, valakinek meg kevesebb.Ez a hormonoktól függ.

Ráadásul még attól is függ pl.: hogy a ciklusod melyik időszakában vagy.Nekem ovulációkor bőséges átlátszó folyásom szokott lenni,aztán elmúlik és marad az alap tisztulgatás.

Én a CNS hüvelykúpot ajánlom,azt gyógyszertárilag keverik,és nekem csodákra volt képes.

Jobbulást.

2014. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!