Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek középidős...

Volt valakinek középidős vérzése? Nekem csütörtük óta tart, és pici t több van, olyan maszatolásszerü. Doki azt mondta, hogy nem lát semmit, de nem kellene ennek megszünnie már?

Figyelt kérdés
küzépidős vérzés
2014. aug. 10. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

De, épp ma van... Fura, mert sosem volt ilyen, elég sz..rul is voltam reggel és még fáj a hasam.

Gőzöm sincs, hogy mi lehet, holnap megpróbálok valami dokit vadászni akár elmúlik akár nem, mert azért idegesít.

2014. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nahát éppen én is így vagyok.nekem meg megjött a menszeszem megint fáj a hasam ,meg minden bajom van .Persze egy hete megint volt ,tehát nem tudom mi ez az egész.Én 40 éves vagyok ,azt mondta ,hogy lehet változókor.
2014. aug. 11. 12:22
 3/4 A kérdező kommentje:
kezdődött egy cseppel,aztán barnázás,és most meg mintha rendes havi lenne.Előző hónapban 2 hetet késett,nagy nehezen megjött,és rá egy hétre megint!
2014. aug. 11. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Neten nézegettem, a változókor jutott nekem is eszembe, mert 42 vagyok, de nagyon nem stimmel.

Persze a rák, a mióma és a hormonzavar is felmerült, de a többi tünet nem stimmel.

Okként szerepelt még a ciszta, tudom, hogy nekem van megint, (20 éves korom óta többször előjött) de soha nem okozott ilyen problémát.


A héten megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, mert ilyen még nem fordult elő velem.

2014. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!