Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszketett és fájt...

Mitől viszketett és fájt odalennt?

Figyelt kérdés
barátomnál voltam több mint egy hetet, nagyon sokszor szeretkeztünk gumival, nem voltam szűz elötte,de nem is volt még senkivel ilyen sok szex.Finoman csináltuk, és úgy az 5. nap nagyon elkezdtett viszketni és fájni odalennt a hüvelynyilás körül..tisztán tartottam, nem gomba vagy ilyesmi volt azt tudom...Szerintem a gumira voltam allergiás, vagy a túl sok szeretkezés volt az oka..szerintetek mi lehetett?ugy 4nap alatt elmúlt a viszketés és a fájás, persze, volt szex közben,de csökkentettük...Fogalmam sincs mi lehetett,kérlek segitsetek!17/L
2010. jan. 13. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy nem látszódott rajta semmi hogy baj lenne, nem volt piros vagy kiütéses!
2010. jan. 13. 14:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kidörzsölődött. De ha "normál" mennyiségű szexnál is jelentkezik újra ez, akkor lehet a gumira gyanakodni. De a kidörzsölés valószínűbb.


Ja és még annyi, hogy a gomba nem tisztálkodás függvénye, hanem a hüvely kémaiai egyensúlyán múlik. A hüvely alapjáraton öntisztuló, akkor jön a gomba, ha felborul az ideális Ph., mert akkor el tudnak szaporodni a gombák.

2010. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gumi is okozhatta,akkor allergia,de pusztán a sok sex is...

Tudod sok dörzsölődés,apró sérülések a nyálkahártyán....

Másszor bekenheted esetleg valami hámosító krémmel ha van otthon,az gyorsabban gyógyítja.

Gratulálok!!

2010. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom..most olvasgatom ezt : A hüvelyfertőzés tünetei: Viszketés érzése a hüvelyben (vagina) vagy a külső nemi szerven (vulva), a hüvelyfolyás fokozódása, színének és sűrűségének megváltozása, hüvelyfolyás tiszta szürke vagy sárgászöld váladékkal, halszagú vagy kellemetlen illattal, vizelési fájdalom, fájdalom közösülés során.

Nekem ezek a tünetek mind megvoltak,a váladékom ilyen darabos volt, túró szerű... Bármi is volt, már szerencsére elmúlt, csak azért szeretném tudni,hogy mi volt,mert nem szeretném,hogy mákor is megtörténjen...köszönöm eddigi válaszokat!!

2010. jan. 13. 14:41
 5/5 hayabusa válasza:
Hát szerintem ez hüvelygomba.És sajnos nem múlik el magától, hiába tünetmentes éppen. Lehet kapni rá vény nélküli krémet, kúpot, azt próbáld ki ha ezek a tüneteid, csak akkor a barátodat is kúrálni kell, mert ha nem, akkor oda-vissza fogjátok adogatni a betit.
2010. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!