Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talpon vagy betét? .

Talpon vagy betét? .

Figyelt kérdés
Szóval 12 éves vagyok, lassan 13! 11 és fél éves koromba jott meg es most 12 és fél vagyok, de még mindíg nem állt be! Szerintetek ez normális? Már egy éve betétet használok. Kiszeretnèm már próbálni a tampont is. Szerintetek melyik a jobb? A tampon fájdalmas?

2014. aug. 11. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha talpon maradsz az mindig jobb mintha szárnyalsz :-)
2014. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki a tampont és meglátod melyik a jobb neked
2014. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól felhelyezed nem fáj.De addig nem tudod kivenni könnyen mig megnem telik.Szerintem kényelmesebb a betét
2014. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is jobban kedvelem a betétet, de ki kell próbálni mindkettőt és azt választani, amelyiket jobban szereted. Ebből szabályos vallásháborúk szoktak itt kialakulni.
2014. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tamponból megfelelő méretet használsz és jól tezsed fel akkor nem is érzed,hogy ott van,nekem sokkal jobban bejött mint a betét,tisztábbnak érzem magam.
2014. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Betét.Nekem kényelmes,egyszerűbb a használata,jobban szeretem,mint a tampont.
2014. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tampon-párti vagyok. Igaz, kellemetlen tud lenni néha, de én pl a betéttel rendszeresen eláztam, mert sokszor hirtelen indult meg és nem bírta felszívni, stb. Tamponnal ilyen soha nem fordult elő, arról nem is beszélve, hogy érzed amikor betelt és elkezd szivárogni.
2014. szept. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam mert telorol vagyok * tampon
2014. dec. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!