Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor tényleg orvoshoz...

Ilyenkor tényleg orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Már lassan 5 éve van menstruációm.Az utóbbi időben a menstruációm alatt vannak alvadt vér darabkák,sötétebb színűek.Van amikor egy hónapban nincs,de a következőben igen.A menstruációm általában 5 napig tart,egy napig van erősebb vérzésem(akkor elég erős,aznap vannak általában az alvadt vér darabkák is),akkor általában eléggé rosszul vagyok,nagyon fáj a hasam,hányingerem is van,fáj a fejem,stb.De egy napig vagyok csak ennyire rosszul.Utána már nem annyira erős a menstruációs vérzésem és nincsenek is alvadt vér darabkák.Minden lány ismerősöm mondta,hogy nekik is vannak alvadt vér darabok,mégis minden oldalon azt olvasom,hogy az alvadt vér elváltozásra utal és azonnal orvoshoz kell fordulni,mert nem normális.Szerintetek?
2014. aug. 14. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd ha szülsz elmúlik. Nem ritka az ilyen menstruáció
2014. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem mindenkinek ilyen a menstruációja.
2014. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A menstruációs vér nem tiszta, mindenkinek vannak benne "darabkák", mivel a méhben lévő nyálkák és szövetek távoznak vele. Ha alvadna a véred, akkor nem csak 1 napig lennének darabkák, és egyéb tünetek is jelentkeznének. Ettől függetlenül nőgyógyászati szűrésre és laborba évente javasolt elmenni.
2014. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!