Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut abbahagyása után a...

Miklosi Kriszta kérdése:

Norcolut abbahagyása után a 33 napra jött meg a menstruációm, már nem szedek semmit. De még tart, épp hogy valami jön. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén márciusban méhkaparást kellet végezni, mert a vérzésem nem akart elállni. Hamarosan kiderült a szövettani vizsgálatból, hogy symplex hyperplasia partim glandularis cystica endometrii miatt volt az egész. A műtét után Norcolutot kellett szednem 3 hónapig. Az utolsó adag Norcolut után 10 napig volt menstruációm.Megjegyzem mosta menstruációm a 33. napon jött meg, de a 28 napon és még 2 napig a jobb lábamra olyan fájdalmas volt ráállni.megnéztem a reflexpontokat petefészek területe. A hosszantartó vérzés zavar, miért van?

#Norcolut #után meddig tart a menstruáció?
2014. aug. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp fordulj orvoshoz. Lehet, hogy ez miatt az egész huzavona miatt van az egész. Stressz stb. Nem igazán tudom. De az orvost fogadd meg...
2014. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor nem akart elállni, akkor úgy mentél egyből műtétre?

Vagy hogy?

2014. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok. S amikor nem akart elállni a vérzésem a doki azt mondta, hogy ez a megoldás.
2014. aug. 15. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!