Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolutot hol tudom feliratni...

Norcolutot hol tudom feliratni? Sürgősen kellene.

Figyelt kérdés

Magán úton járok nőgyógyászhoz.Előzetes vizsgálatok alapján úgy beszéltük meg,hogy 3 hónapig(3x10napig) szedem a Norcolutot.Most tartok a 3.hónapnál,de már csak pár darab tablettám van,ami két napig lesz elég és nem 10 napig..

Hívtam a rendelőt,de az asszisztens mondta,hogy egész augusztusban szabin van a doki,ő receptet nem tud adni,menjek el a háziorvoshoz.

Háziorvos adott is volna,de ő nem tudja felírni.

Most hova menjek?SZTK-ba?Kórházba?Nem szeretnék újra megint vizsgálatot,stb..


2014. aug. 14. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik nőgyógyász felírja. Telefonálj oda előtte.
2014. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszia segítséged!Hova telefonáljak?Sztk-ba mondjam és ott felírják?Nem igazán szeretném ha újra vennének citológiát stb..

Évek óta ehhez a nőgyógyászhoz járok magánrendelésre,és igazából sosem voltam még sztk-ban(hála Istennek nem volt eü.problémám)

2014. aug. 15. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaja SZTK-ba, vagy ahol rendelés van. Vidd magaddal a cyto eredményt is.
2014. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm.

Elviszem az összes papíromat,amit kaptam a magánorvostól meg a doboz gyógyszert is(már ami marad benne),és remélem így sikerrel járok.

Ha nem akkor pedig újra felhívom az asszisztenst,csak van vki aki a kórházban is helyettesíti az orvost,míg szabin van

2014. aug. 16. 00:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyik város egyébként? Mert ha közel hozzám, akkor ma napközben szívesen feliratok neked én is.
2014. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapesti lakos vagyok
2014. aug. 16. 00:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudsz segíteni,azt megköszönöm:)
2014. aug. 16. 00:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon messze van dél-dunántúltól. Akkor marad az eredeti terv.
2014. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor igyekszem az SZTK-ba bemenni,más választás úgy sincs,mert nem hagyhatom abba,biztosan meg fogják érteni
2014. aug. 16. 00:20
 10/12 A kérdező kommentje:

Voltam ma az SZTK-ban.Sajnos egy nagyon rossz orvost fogtam ki,aki szerint ha magánúton kezdtem el magam kezeltetni,akkor oldam is meg úgy..Megnézte a papírjaimat,de ő ezt nem tudja elfogadni(magánrendelő által nyomtatott,orvossal lepecsételt papírok),és ő nem ezzel a gyógyszerrel kezelné a problémát..Mondtam neki,hogy oké,de mivel ezt szedem már két hónapja,és eddig amennyire érzem bevált,most hogy állhatnék le vele,és hogyan kezdenék egy újat..

Szörnyen lekezelő volt,látszott rajta,hogy alapból nem akar segíteni.

Megpróbálok másik kerület sztk-ba elmenni,ha nem sikerül,meg kértem egy magánrendelőbe csütörtökre időpontot(csak jó lett volna ezért nem kifizetni megint ezkret..)

2014. aug. 18. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!