Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyermeknőgyógyászat?

Gyermeknőgyógyászat?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy valami vírusos megbetegedésem lehet, ezért szeretnék majd elmenni a gyermeknőgyógyászatra? Van valakinek tapasztalata? Milyen vizsgálatokat végeznek itt az orvosok, mennyiben más, mint a „felnőtt” nőgyógyászat? Fájdalmas? Vagy ez a panaszoktól függ? Szűz vagyok, ha ez számít valamit. Légyszi segítsetek, nagyon félek :/ Előre is köszönöm!

2014. aug. 14. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszöris: hány éves vagy?
2014. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom de az biztos, hogy nem fájdalmasabb mint a felnőtt nogyogyaszat és szerintem a vizsgálatok se lehetnek olyan nagyon másak.és ne feljel mert az orvos azért van, hogy meggyogyitson.
2014. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam először szűz vagyok én is. Nem kell félni, nagyon hamar túl vagy rajta. Nekem kicsit fájt, mert nem tudtam ellazulni.
2014. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem hazudok neked,nem mindegy mennyi idős vagy,de akár szinte ugyanúgy is megvizsgálhat mint egy felnőttet.


ha sajnos valami fertőzésed van akkor biztos hogy a hüvelyedből kenetet vesz majd.Jobb ha hosszú felsőbe,vagy tunikába mész ami takar majd alul valamennyire téged.És jobb női orvost keresni.

2014. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvoshoz menj első alkalommal,próbálj gyerek nőgyógyászatra, ott valószínűleg az van.
2014. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!