Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra valami jó módszert...

Felfázásra valami jó módszert szeretnék? - töletek kérni. Mindig visszakapom. Már az összes antibiotikumot ismerem vagyis elég sokat szedtem. Ami tudom nem jó, de hát ha már baj van akkor muszáj.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elöször is kicsit félreértheöen tetted fel a kérdést, azt hittem, hogy fel akarsz fázni.


A herbáriában lehet kapni medveszölö-levél teát, az igen sokat segit ilyen esetben. (Meg esetleg öltözz fel kicsit vastagabban télen, ha lehet.)

2010. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szia

A zsurlófű tea is jó! Nagyon sok folyadékot igyál!

2010. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az elöttemszólóhoz csatlakozom,a medveszőlő nagyon jó.És a kamilla is.Forrázz le szárított kamillát,és öntsd a fürdővizedbe!

Gyógyulj meg!!!

2010. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a tözegáfony kapszula nagyon jó, mindíg szedheted. rendszeres szedéssel biztos hogy megvéd minden hugyuti fertözéstöl és felfázástól. és ez legalább nem egy rengeteg mellékhatással rendelkezö antibiotikum, hanem gyögynövény-
2010. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lány vagy?Ha igen tangát hordasz?Ha igen már van valami ami elő hozza a felfázást.Cseréld a tangát bugyira.Biztos divat a haspóló meg csípő naci még most is(ehez én már öreg vagyok)Ezért kicsit jobban kell derékrészt és a csípő környékét védeni.Télen be kell bugyolálni ezt a részt.Hosszú póló,pulcsi,dereka a nadrágba téve.Jól védi a vesédet.Hordj vastag zoknit,ne járkálj mezítlább a lakásban,papucs,mamusz kell.Ha hideg,vagy fázik a lbad azonnal lábfürdő.Ilyenkor az ülőfürdő is jót tesz kamillával,ami igen csak jót tesz.Melegítsd a hasad meleg sóval,a derekadat is,így a tüneteid is csökkennek.Na ennyit tudtam segíteni.

Jobbulást!

2010. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En is ilyen felfazos tipus vagyok.Az elozo valaszolo jokat irt, hosszu pulcsikat kell hordani, ugyis sokkal divatosabb mint a rovid!Es meg annyival tudnam kiegesziteni az elottem valaszolokat, hogy vegyel a gyogyszertartban kisviragu fuzike-teat, az is nagyon jo a felfazasra.Nekem sokat segitett.
2010. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kamilla nem a leg hatásosabb. Annak a hozzászólónak írnám aki azt mondta öltözzön fel. Nem ettől függ a krónikus felfázás. Sajnos tapasztalat. Nyáron is zoknit húzok stb.

Nekem egy gomba félét tenyésztettek ki a vizeletből, ami amúgy is jelen van a szervezetben, és ettől fáztam fel sokszor.Mindenféle higéniai előírást betartva! A medveszőlő levél nagyon jó, de csak 1 bögre 1 nap. Ami nekem még segített az a vörös áfonya kapszula.

Ittam levet is de a kapszula vált be leginkább. Sajnos nem olcsó de megfelelően fertőtlenít, és nem gyógyszer. Addig kell az elején szedni míg kb1-2 hónapig tünetmentes nem leszel. Nekem mindig van itthon, és ha néha érzem egy kicsit is, hogy valami nem stimmel már be is szedek 2 szemet lefekvés előtt. Ami mindig fontos az a sok folyadék, ha beteg vagy, ha nem. Egyébként hamarabb szaporodnak a bacik a hólyagban.

2010. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vörös, hanem tőzeg áfonya!!!!
2010. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen a tőzeg áfonyát én is szedem , de mihelyst abba hagyom egyből felfázok. Rendszeresen szedtem csak akartam már egy kis pihenöt hagyni , nem szeretném életem végéig szedni minden egyes nap a tözegáfonyát, de ugylátom csak az lesz. Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 14. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Az senkit nem zavar a kérdésben, hogy antibiotikum az a baktriális fertőzésekre való, nem pedig arra, hogy végigvedeljük a skálát hasvillantós megfázás után? Persze, hogy nem ér semmit.

Egyébként az öltözködés tényleg ludas lehet. Egy tipikus kép: csizma, fölötte 1 cm légrés után kezdődő naci. Ez csípőnél véget ér, újabb 4 cm-es légrés, majd jön egy 10 éves kislányra méretezett szűk pici póló 3 cm-es ujjakkal, efölé pufikabát, ami szintén nem ér le a gatyáig és ennyi. Ja és még egy akkora kapucni, amibe 2 mázsa krumpli beférne (a széle nemhogy nem nyaknál van, ahol lennni kéne, de még a válltól is lejjebb, a felkaron) szóval felhúzva is jól összegyűjti az északi szelet.

2010. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!