Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 napja késik, csináltam két...

13 napja késik, csináltam két tesztet is, mindkettő negatív (meg is lepne ha pozitív lenne). De most így hogy kérjek időpontot dokitól?

Figyelt kérdés
Egy minimális esély van terhességre, bár jóval azután élvezett el a párom, hogy kivette, viszont elvileg pont peteérés körül történt július 17-én. 12-én teszteltem, mikor már 10 napja késett, reggeli elsőből, tehát ha baj lenne, azt már kimutatta volna. Most vettem egy ilyen kuponos teljes nőgyógyászati kivizsgálást, de mikorra egyeztessek időpontot? Mi van, ha addigra pont megjön?
2014. aug. 16. 08:55
 1/1 anonim válasza:

Mindenkepp kerj idopontot, ha megjon szolsz a dokinak es elintezed, vagy nem tudom h lehet megoldani..nem magyaroraszagi vagyok, de ne hallaszgasd...ck rosszabb lesz

sok sikert !!!!! Remelem nem lesz baj

2014. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!