Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 evesen mellrak?

13 evesen mellrak?

Figyelt kérdés

korubelul ket napja van a jobb mellemen egy korubelul fel centis duzzanat.igazabol egyik pillanatrol a masikra keletkezett es csak azert vettem eszre mert elegge fajt, foleg ha hozzaertem.mostanra egy kis sotet "folt" lett a tetejen es mar tenyleg csak akkor faj amikor megnyomom.

lehetseges hogy mellrak?? :"(



2014. aug. 18. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez nem az. Egyetlen mellrák se két nap alatt alakul ki, nyugi. Valamiféle gyulladás lehet, vagy a fene se tudja, ha izgulsz miatta, nyugodtan menj el az orvosodhoz.
2014. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt, most egy kicsit megnyugodtam.:-)
2014. aug. 18. 00:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet mellrák!!!

Ilyen fiatalon se, és a rák nem fáj csak a legvégső stádiumban.

Valami növekedésől előjövő enyhe gyulladás, néhány nap alatt elmúlik. Ne nyomoGasd!

2014. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Biztos beütötted valahova a melled.
2014. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lehetseges, mert a lilas folt nem tudom hogy mastol mitol lehet.
2014. aug. 18. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó akkor pláne nincs semmi baj!
2014. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mar teljesen lila.remelhetoleg nemsokara elmulik. szoval akkor biztos nem lehet semmilyen komoly betegseg ugye?
2014. aug. 19. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon csekély az esély, hogy bármi komoly legyen (azért megjegyzem, hogy én a "beütöttem a mellemet valahova" eshetőséget sem nagyon látom valószínűnek, én még a büdös életben nem ütöttem be a mellemet sehova, ha igen, arra emlékeznék).


Ha néhány napon belül nem múlik el, érdemes lehet dokinak megmutatni, de az garantált, hogy ez nem mellrák vagy semmi ilyesmi. Azért a mell bőrének, a kötőszöveteknek, illetve magának a mellnek is lehetnek gyulladásai vagy ilyesmi, szóval akár lehet valami ehhez hasonló. Amiben orvos segít, ha nem múlik magától.

2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
altalaban meddig tart egy ilyen gyulladasos valami? dokihoz nemigen akarnek menni..
2014. aug. 20. 00:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges ezzel orvoshoz menned, semmi komoly bajod sincs.

Az ütés miatt lehet, ami 2-3 hét alatt elmúlik.

2014. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!