Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 eve volt p4 Cin3 diagnoziso...

14 eve volt p4 Cin3 diagnozisom. A mutetet elvegeztek, azota P2 a citologiam. Mennyi az eselye, hogy ismet rakmegelozo allapotba kerulhetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából mint bárki másnak. Járj dokihoz rendszeresen, akkor nem lesz gond. Most 14 év után ijedtél meg ennyire?
2014. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert 6 honapja sporalt tetettem fel es most elkezdtem gorcsolgetni es mas kellemetlen mellekhatas is jelentkezett. Szoval az elso gondolatom rogton az lett, h kiujult.. Biztos ami biztos ma levetetem a spiralt. utoljara fel eve vegeztek citologiat, akkor a dokim azt mondta minden ok. Igaz nem emlitette, hogy P hanyas lett
2014. aug. 19. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
36
2014. aug. 20. 00:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoval a dokim azt mondta, h varjak meg egy hetig, amig megjon a citologiai eredmenYem, es annak fuggvenyeben dontsunk a levetelrol. Szerinte a spiral okozza a tuneteket, melyre adott antibiotikumot. 1 het mulva okosabbak leszunk, mert penteken lesz kesz az eredmeny.
2014. aug. 20. 09:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!