Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Discreet plus tisztasági...

A Discreet plus tisztasági betét hány óráig lehet bent?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ket oränkent ajänlott cserelni,ha nem olyan sok a verzes,akkor härom
2014. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem menstruálok,csak fehér folyásra vettem!
2014. aug. 19. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
annäl is erdemes többször cserelni de nem kell annyiszor mintha meglenne,eleg olyan negy oränkent,a higienia miatt nem ärt,legfeljebb öt ora
2014. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miről beszélnek a válaszolók?! Milyen vérzés? Ti tisztasági betéttel menstruáltok, vagy nem tudjátok melyik a discreet plus?


Kedves kérdező! Én 1-et szoktam egésznap használni(mármint reggel beteszem, este kiveszem, éjszaka Nem) ha erősebb fehér folyásom van a peteérés miatt.

Igazáből nincs megkötve, hogy mikor kell cserélni. Ez olyan, mint az egészségügyi betét. Akkor cseréled amikor megtelik.

Bár nem hinném, hogy egy discreet plus megtelne egy nap alatt, mert az már nem normális......


Szóval a lényeg, akkor cseréld amikor szükségét érzes. De benn lehet egésznap is. Viszont éjszakára nem ajánlatos használni.

2014. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3.Köszi! :)
2014. aug. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!