Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás, hüvelygomba...

Hüvelygyulladás, hüvelygomba kezelés? Lassan 2 hónapja küzdök hol egyikkel, hol másikkal. Már kétszer voltam emiatt nőgyógyásznál.

Figyelt kérdés

Először klion tablettát és betadine kúpot alkalmaztam, amely tavaly ilyen bajomon segített. Tüneteim a sűrű, de nem túrószerű fehér folyás volt. A partnerem ugyanúgy beszedte a tablettákat.

Nem használt, a folyás megmaradt. Elmentem a nőgyógyászomhoz, aki hüvelygyulladást diagnosztizált és felírt klion D kúpot és kliont. A kúrát pontosan betartva (párom is) jó lett minden körülbelül 2 napig. Visszajött a folyásom, ugyanaz fehér sűrű de nem túrós. Már elegem volt, szóval egy ideig (nemsok) hagytam. Egy kicsit már viszketést is tapasztaltam. Aztán újra felhívtam a nőgyógyászt aki felülfertőződésre (látatlan a tünetek elmondása alapján) vetetett canesten kombi unót. 2napja helyeztem fel , kenegettem is magam de ma reggel megint láttam sűrű fehér folyást :( Vettem egy hüvelyflóra visszaállítót is Vagilact Q-t. Ezt mikor kezdjem el alkalmazni?

köszi



2014. aug. 21. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nem azt látod, hogy a kúp jön ki belőled?

Az oké, hogy a párod is beszedte a gyógyszert. De közben szexeltetek? Mert akkor közben fertőztétek egymást.

- Próbáljátok ki, hogy gumival védekeztek. Akkor is lesz-e bajod? Ha nem, akkor a párod fertőzött vissza.

- Lehet, hogy a párodnak is el kéne mennie orvoshoz (urológus), kenetet venni, és ő is kapna gyógyszert, arra, ami baja van.

Ha nem használ ez a kúp, amit most használsz, menj vissza az orvoshoz. És addig ne szexeljetek, amíg nem jössz rendbe.

2014. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)

de nem szexeltünk egyik kúra alatt se, közte se

és kizárt, hogy ezt tőle kaptam vissza :(


a flóravisszaállítót ha most használom lehetséges hogy elmúlik a folyás?

2014. aug. 21. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még van valami bajod, akkor nem hiszem, hogy azt megoldja a flóra visszaállító, az nem arra van. De ha csak folyásod van, nem viszket, nem ég, akkor lehet, hogy már nincs is semmi bajod. Valamennyi hüvelyváladék teljesen normális, ha van. Szóval próbáld meg. Ha nem használ, akkor legfeljebb visszamész a dokihoz.
2014. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!