Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, ha megvakarom vérzik....

Viszket, ha megvakarom vérzik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mar egy hete száraz túros folyásom van. Vörösek, duzzadtak az ajkak. Ha megvakarom vérzik, ha hozza ér a víz fáj. Nagyon kellemetlen. Szódabikarbónás,sós,teafaolajos oldattal is mosakodtam(3 napig és még mindig folyatom) sőt kamilla krémmel is kenem de nem segít... Csak pamut bugyit hordok. Mitől lehet? Hogy kezeljem?

2014. aug. 21. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
képet
2014. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen el kell menned nődokihoz, mert valami jó kis fertőzést szedtél össze, ami nem fog magától, meg a házi patikáktól elmúlni!!!
2014. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
milyen képet? Nem eszleltem elvaltozast... sem holyagokat. Csak ha megvakarom a bort jon egy csepp ver.
2014. aug. 21. 11:50
 4/11 A kérdező kommentje:
de honnan szedhetem ossze?
2014. aug. 21. 11:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Strandról?

Ne tegyél fel képet. :-) Menj orvoshoz!

2014. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg gombás hüvelyfertőzés, de ezt csak látatlanban írom. Első alkalommal orvoshoz kell menni, hogy biztosan ez-e, ő fog rá adni kúpot, kenőcsöt. Ha visszatér, akkor lehet próbálkozni vény nélküli szerekkel is, de addig nem érdemes, amíg nem vagy biztos a kórokozóban. Semmivel ne irrigálj és ne kenegess, hanem menj el az sztk-ba soron kívül, mert a fertőzésnél nem kell időpont. Próbáld ne vakarni.
2014. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként legtöbbször hajlam kérdése, ha gmbáról van szó, de össze lehet szedni nyilvános helyen is (WC), strandon pláne, törülközőről, ha nem tiszta, leteszed valahova, utána megtörlöd magad alul. És lehet nemi úton is fertőződni, még tünetmentes partner esetében is. Ha van párod, akkor őt is kezelni kell.
2014. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam strandon... nem jartam sehol... Csak itthon voltam. Rengetek edesseget ettem. Ez befolyasolhatja?
2014. aug. 21. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Gyakorlatilag BÁRMITŐL ki tud jönni a gomba. Koszos wc ülőke, a saját székleted, strand, szex, antibiotikum, sok szénhidrát-édesség....


Menj el orvoshoz, miért jó neked, hogy már egy hete ilyened van...?

2014. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gomba az emberek többségében alapból benne van, csak az immunrendszer féken tartja.
2014. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!