Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találok az Aviva tornához...

Hol találok az Aviva tornához egy videót vagy valami segédanyagot?

Figyelt kérdés

Szeretném ha megjönne már a menstruációm (ilyenkor kéne, de most egy kirándulás miatt különösen jobb lenne most), és olvastam az Aviva tornáról, hogy az állítólag hatásos, mert 24 órán belül meghozza. Viszont sajnos sehol nem találok egy épkézláb gyakorlatot, amit itthon is meg tudnék csinálni. Legalább egy-kettőt. Tudtok esetleg egy videót, honlapot vagy bármit, ahol rendesen bemutatják, hogyan is kell csinálni?

Egyébként 28-áig el kéne múlnia, azért szeretném kicsit behozni :)

15/L



2014. aug. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

itt van a könyvben leirt gyakorlatokhoz feltüntetett zene lista, erre kell tornázni.


https://www.youtube.com/watch?v=cK5pl6W2CFE&index=1&list=PLU..


a két könyvet átküldöm privátban, irj egy e-mail cimet nekem.

2014. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meliricsi válasza:
Szia. Engem érdekelne :) csanadi.melinda95@gmail.com
2014. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! nekem is átküldenéd? privátban írok címet! Köszönöm
2015. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elküldenétek?

westsphinx@freemail.hu

2015. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenki megkapta? elküldtem! :)
2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Ha még megvan, én is nagyon örülnék neki! cicapracli@gmail.com
2015. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom hogy menjetek el legalább a 4 órás betanításra. Könyv alapján nem lehet megtanulni helyesen. Én megpróbáltam de rá kétnapra elmentem a betanításra és rájöttem hogy a leírás alapján nagyjából mindent rosszul csináltam, amivel ártottam volna magamnak ahelyett hogy segített volna. A 4 óra alatt sok más egyébb hasznos és nagyon fontos dolgot is elmondanak ami a könyvben nincs benne, a másik meg a könyv már elég régi, elavult egy két pontban mivel nem 10 éves fejlesztésről van szó. A betanításon elmondják ezeket is, ugyanis van a könyven olyan gyakorlat amit tilos csinálni pláne ha babát szeretne valaki
2015. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!