Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam lent, mitől lehet?

Fáj a hasam lent, mitől lehet?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Ez a problémám néhány éve kezdődött, hogy vannak korszakok, amikor érzem, hogy alul tűszúrást érzek néha. Ha hirtelen hajolok, hirtelen csípőfordulást vagy esetleg köhögök, tüsszentek, olyan, mintha kiakarna szakadni a méhem vagy a petefészkem belül és érzem, hogy az. Nem hasfájdalom, nem is menstruációs, mintha szúrna. Ez valamikor elmúlik, valamikor megint előjön és van, hogy napokig tüsszenteni sem merek. Nem egyfolytában fáj, csak amiket előbb leírtam, de néha sajog magától is, nem fáj, csak érzem. Elmentem ezzel a problémával több orvoshoz is. Mivel nem otthon voltam, hanem iskolában egy másik városban, így ott első körben megvizsgált egy háziorvos (ennek 3 éve), mert nagyon fájt a hasam, megnyomkodta, majd azt mondta, hogy sürgősen menjek nőgyógyászhoz, 3 hónapos terhes vagyok (nem volt akkor még barátom, egy éjszakásom sem). Ő váltig állította, hogy hazudok, menjek nőgyógyászhoz, vetélés lesz a vége. Remek. Elmentem, azt mondta ott a doki, hogy ne aggódjak, ez nem baba (valahogy sejtettem), nincs gyulladás, szedjek fájdalomcsillapítót, nyugodtan menjek haza... jó, hogy azt nem mondta, hogy megjátszom és hisztizek... Utána elmentem az otthonomnál található nőgyógyászhoz, majd 2 másik városban található dokihoz, mindenki azt mondta, hogy semmi bajom, ők nem látnak semmi rendellenességet, gyulladás sincs. A hormonjaimmal problémáim vannak, erősebb fogamzásgátlót is szedek (mivel most már van barátom, de a gyengébbiktől barnáztam), de nem hiszem, hogy ez okozná a problémát...

Akkor még sem nőgyógyászati probléma lenne? Nagyon zavar...



2014. aug. 21. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Becsípődött ideg? Talán bélprobléma?
2014. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem puffadok, megfelelő a működésem is, nem tudom :S
2014. aug. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!