Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne jobb illatom...

Hogy lehetne jobb illatom odalent?

Figyelt kérdés
Amikor még szűz voltam, akkor jó illatom volt ott is, de amióta nemi életet élek, már kevésbé jó... Egészséges vagyok, de szeretnék rajta javítani valahogy, mert kicsit kellemetlen ez így nekem. Nem szeretnék ezen stresszelni mondjuk orális szex közben. Illatos intim lemosó segíthet?

2014. aug. 22. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Parfüm, spray esetleg?
2014. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
sok mindentől lehet más illata,menstruáció előtt közvetlen után,barinőmnek is volt baja ezzel,intim lemosó segithet,de a legjobb,ha elmész 1 normális nőgyógyászhoz
2014. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fújd be parfümmel vagy spray-el mert az irritálhatja a bőrt. A nőgyógyász majd segíteni fog.
2014. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy egészséges vagyok. Voltam dokinál sima vizsgálaton, minden oké. Csak gondolom az egészségesen belül is vannak változatok. Úgy mint ahogy a pasik íze is változhat a táplálkozástól függően. Ilyesmire gondoltam.
2014. aug. 24. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne foglalkozz vele. Mondta már valaki, hogy nem jó az illatod, vagy miért zavar? Amúgy szerinted mindenki más illatos odalent?
2014. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy más lányoknak milyen. :'D Párom nem panaszkodott erre soha, csak gondoltam a legjobbat kihozom magamból, ha lehet. :)
2014. aug. 25. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!