Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a menstruációt...

Normális, hogy a menstruációt követően ilyen módon van barna folyás?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy maga a barna folyás mint jelenség normális, ám nekem a menstruációm egyszer csak elmúlik, eltelik kb egy nap, másfél nap amikor már semmi nincs, majd megjelenik a barna folyás még vagy 2 napig. Szóval nem szépen áttér a vérzés barna folyásba, hanem mintha a szervezetem megpihenne közte egy időre :)
2014. aug. 23. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de nyugodtan megkerdezheted a nődokidat is, ő valószínűleg jobban tudja, mint bárki a gyk-n.
2014. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze megkérdezem, már időpontot is kértem még csütörtökön, csak azt inkább meg sem említem, hogy mikorra kaptam...
2014. aug. 23. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy bajod biztosan nincs, ettől nem kell félned, csak a biztonság kedvéért kérdezd meg, nekem is hasonló a menzeszem már régóta és nincs semmi bajom.
2014. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!