Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion hüvelytabletta mellett...

Klion hüvelytabletta mellett tilos alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ma este ittam 3 kis pohár pálinkát, amit azért éreztem egy kicsit a fejemben. Hazajöttem és betettem a klion hüvelykúpot, 10 napig kell használnom. De fordítva csináltam, csak utána olvastam el kíváncsiságból, hogy lehet e alkohollal. Majd mikor láttam, hogy tilos, kiszedtem a kúpot. Még egyben volt de gondolom azért egy picit oldódott a külseje. Így is lehet rosszullét stb,,,?
2014. aug. 24. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hülye...
2014. aug. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hüvelytabletta és a szájon át szedhető tabletta mellé ugyanazt a tájékoztatót csomagolják. A szájon át szedhető mellett nem lehet inni és antibiotikumként kell kezelni (kilövi a fogamzásgátlót a szedés alatt plusz 1 hét). A hüvelytabletta helyi kezelés, így az csak annyiban befolyásolja az életed, hogy napközben az éjszaka megmaradt esetleg kifolyik belőled plusz alatta nem szabad semmilyen szexuális tevékenységet folytatni. Pont. Szóval egyetértek az első hozzászólóval.
2014. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!