Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy gyógyultatok ki a...

Ti hogy gyógyultatok ki a streptococcus agalactiae és szex okozta felfázásból?

Figyelt kérdés
Légy szíves ne farasszatok partnerkezeléssel, tőzegáfonyával, urzinollal, urovaxommal, orvosokkal és hasonló egyértelmű dolgokkal.7 hónap alatt már végig jártam igencsak mindent.

2014. aug. 24. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szex okozta felfázásra való a Staphysagria nevű homeopátiás szer. Ha még nem próbáltad. C15, vagy C30 hígítást vegyél. 3bogyót oldj fel fél liter vízben és lassan kortyolgasd. Amikor eszedbe jut. Ha a tünetek elmúlnak ne szedd tovább, csak ha visszaesel.
2014. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Téged a homeopátia gyógyított meg?
2014. aug. 26. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos kikezelt antibiotikummal plusz napi 3-4 liter teát ittam (olyat amit a tisztító kúrákhoz javasolnak) az addigi 1-2 liter folyadékfogyasztásomhoz képest. A párommal meg csak úgy vagyok együtt ha előtte megmosta. Nem estem vissza azóta se.
2014. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. (Engem is). Pl ebből a problémából is. Azért mertem javasolni.
2014. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikummal -
2014. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld még az ezüstkolloidot
2014. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!