Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nőgyógyászhoz....

Holnap megyek nőgyógyászhoz. Iratok fel fogamzásgátlót. DE! Van egy bajom. Büdös a fenekem előtte tisztán megmosom magam, de érezni fogja ha büdi lesz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#8:

Teljesen igazad van! Csak, amiért beszólogatunk: amit leírtál, attól nem szabadna, hogy a kérdező - hacsak nem gumiember és a s..eggébe tudja dugni az orrát - érezze, hogy büdi ...

A nedves, illatosított törlőkendő, meg ma már olyan alap - főleg egy nőnél, de pl. én is használok a WC papír mellett -, hogy ne kelljen már magyarázni ... :-P

2014. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
37%

#8

Kedves ismeretlen! Te vagy nem ismered a tréfát, vagy nem szereted!

Ráadásul nyilván te vagy az "überokos" a környezetedben.

Hülyézel, bunkózol, igénytelenezel, nyomorékozol mindenkit, aki nem a te értékrended szerint él! Ilyet egy intelligens ember nem tesz!

"A nők egy része odafekszik akár fürdés nélkül is, mert bunkó"- igen, ezek szerint volt már pár bunkó nőm, mert fürdés nélkül szexeltünk.


A test saját szaga nem az igénytelenség fokmérője, az, hogy minden szagot elfedünk dezodorokkal, csak az agyoncivilizált társadalmunk sikere.


"Amúgy meg női segget sem láttatok még meg pînát sem, anyátokén kívül, mikor kitolt magából"- így van, ez is szép mondat. Ha már igényesség- te írtál róla- akkor vagina, fenék.


És valóban nem láttam még sokat, 41 vagyok. Majd igyekszem pótolni a hiányt.


Ez a beszólásom privátbaN (ha már a bunkózásnál tartunk- amit ismétlem magam- te csinálsz)

2014. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
69%

#11, 8-as vagyok.

Én nem feltételeztem egyből, hogy annyira büdös lenne neki, hogy ha (csak tegyük fel elméletben) levetkőzne meztelenre mikor az orvoshoz ér, és hátrafordulna érezné a büdösséget hátulról. Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy kézzel odanyúlt, és megszagolta a kezét, és úgy érzett némi "kellemetlen" szagot.

Ha érezné a fürdés után 1-2 órával, állva csak a levegőbe szagolva penetránsan elterjedt szagot, konkrétan széklet szagot, akkor biztos lehetne benne, hogy valamiféle záróizom vagy egyéb urológiai problémája van, de ha így lenne, akkor már előjött volna ez máshol is és rég orvoshoz fordult volna.

Nem hiszem, hogy a második általam leírt esetről lenne szó, de majd a kérdező megmondja, ha akarja.

2014. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

#13:

"DE! Van egy bajom. Büdös a fenekem ... "


Én csak elolvastam a kérdést ... Ha rosszul kérdezett, magára vessen :-P

2014. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
35%

Persze, nyilván mindent többféle képen lehet értelmezni. Főleg ha a válaszok nem a segítségnyújtásról szólnak, hanem arról, hogy hogy lehet hátráltatni a kérdezőt az optimális válasz megszerzésében.

Ha annyira válaszolni akarnátok és nem csak csesztetni a kérdezőt, akkor visszakérdeztetek volna a részletek miatt, és akkor lehetett volna normálisan válaszolni.

Persze tudom én, hogy ide a nagy többség csak szórakozni jár és nem segíteni.

2014. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

Azért azt nem árt tudni, hogy az itt válaszolgatók nagyobb része nyálát csorgató kamasz, vagy nyomorult férfi (ha a zokat annak nevezzük).

Mit váthatunk tőlük?-- ennyit.

2014. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Normális kérdésekre igyekszem normálisan válaszolni és sokaknak segítek privátban is, ha kérik, eddig azt hiszem elég pozitív visszajelzést kaptam erről.

De lehet alacsony az ingerküszöböm és nem tudok ilyen triviális dolgot komolyan venni ... Tehát aki nem jutott el a nedves, intim törlőkendő létezésének megismeréséig, azzal nem nagyon tudok mit kezdeni a magam részéről :-P

2014. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
és mitől büdi a pápszi?
2014. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van pl. BabaTörlőkendő , niveás stb... Ha odaérsz a rendelőbe, menj be a wc-re és frissìtsd fel magad vee.
2014. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
aug 27.én volt orvosnál......
2014. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!