Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek az alábbiak?

Mitől lehetnek az alábbiak?

Figyelt kérdés
Már kb 2hete meg kellett volna jönnie. Tegnap volt egy nagyon enyhe visszatérő görcsöm, és egy nagyon minimális barnás vérzésem, holott eddig mindig erős görcsölés és rögtön vérzés volt a jellemző.Lehetséges hogy terhes vagyok? Vagy csak a sok stressz és a szinte teljesen megszűnt nemi élet? Szakitottunk a párommal és ezután csak egyszer voltunk úgy Együtt

2014. aug. 27. 10:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Légyszíves mihamarabb írjatok mert félek.
2014. aug. 27. 10:35
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2014. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet! Bar ha vedekeztetek akkor keshet a stressztol is, vagy az abba maradt nemi elettol meg sok minden mastol! :)
2014. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert sajnos már volt egy baba amit elkellett vetetnem... Akkor is vettem tesztet 2-őt, negatív volt mégis az voltam, én ebben nem bízok.
2014. aug. 27. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Védekeztek?
2014. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, de viszont kivette mielőtt elment volna...máskor is volt már így és nem lett belőle baba.Tudom hogy ez nem jó így de a ciszta miatt még nem akart addig fg-t írni a dokim.
2014. aug. 27. 22:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nagyon minimális mehetett belém de kétlem hogy ebből adódhat baba máskor sem volt.
2014. aug. 27. 22:18
 8/13 anonim válasza:
babához 1 sperma elég, nem kell sok. szerintem ha továbbra is késik úgy érzem nincs rendben valami, menj el orvoshoz
2014. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, szerintem a ciszta miatt is késhet, mert annak van olyan tulajdonsága, hogy össze-vissza jön meg a menzeszed. De pontosat csak a doki tudna mondani. 29/N
2014. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen épp ezért mivel ma arra is volt dolgom beugrottam a nőgyógyászatra, de persze volt olyan pehhem hogy nem volt bent az orvos,így az asszisztensek véleményét kértem ki.Az egyik nagyon határozottan állította hogy ez terhesség esetén fordul elő, a másik pedig azt mondta hogy a cisztától is lehet. Viszont semmi tünete a terhességnek... Tudom ez nem minden esetben jár tünetekkel,viszont lehet hogy tényleg a ciszta mert már kb 5hónapja diagnosztizálták, csak hát ugye nem fájt meg semmi így aztmondták felszívódik majd...az én tippem az hogy ahelyett hogy felszívódott volna megnőtt és egyre jobban bezavar.Szerintetek reális az elméletem?
2014. aug. 28. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!