Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami folyik a jobb mellemből...

Valami folyik a jobb mellemből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este fürdésnél észrevettem hogy a jobb mellemből folyik valami váladék ha megnyomom. Most van meg a menzeszem is pár napja. Nem hiszem h terhes lehetek csak párszor feküdtem le a barátommal de védekeztünk is. Nem tudom mit csináljak, olvastam hogy hormonzavar is lehet de az mitől??? Segítsetek!!

2014. aug. 28. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Szia! hány éves vagy? milyen jellegű a váladék?mekkora a mennyisége? nekem 16-17 éves korom környékén az egyik mellemből sárgásbarnás folyadék ürült ki, de csak ha megnyomtam, és nem is a bimbómból, hanem a bimbóudvarból.nekem két nap alatt el is múlt és nem lett semmi következménye
2014. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy tested legfontosabb belső elválasztású mirigye, mely a légcső előtt, illetve a gégeporc mögött helyezkedik el. Az általa termelt hormonok kihatnak az egész szervezetre. Befolyásolják az anyagcsere-folyamatokat, hatással vannak a szív és az izmok működésére, a központi idegrendszerre. A szerv csökkent működése - latinul hipotireózis - hatással van a prolaktin termelésre is, így okozhat emlőszivárgást. Ha vérvizsgálat, illetve pajzsmirigyfunkció-vizsgálat során bebizonyosodik a csökkent működés, az orvos hormontablettát ír fel.
2014. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, csak kis mennyiségű jön ilyen sárgás vagy nem is tudom milyen színű. remélem elmúlik pár nap múlva
2014. aug. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!