Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vizeletem nagyon halvány...

A vizeletem nagyon halvány sárga és szúrós, kénes szagú, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A vércukrodat mgkéne sos nézetned.
2014. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy magas a vércukrod, amint tudsz menj háziorvoshoz és kérj beutalót laborba. Vagy ha van ismerősöd akinek van hordozható vércukor mérője akkor nézzétek meg mi a helyzet, bár az nem mutat hajszál pontos eredményt, de látni nagyjából megfogja mutatni mi a helyzet.
2014. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Belgyógyészati ügyeletes kórházba most is besétálhatsz, és ott azonnal megfogják ügyeleten nézni, nehogy nagy baj legyen..
2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A halványsárga vizelettel még nincs baj, sőt az az egészséges, minél világosabb a vizelet, ha fehér darabok vannak benne akkor van gond vagy ha vér. Ha valóban nagyon büdös, lehet felfáztál vagy egyéb fertőzés. Menj el orvoshoz, egy laborvizsgálattal megállapítják. Ha felfáztál antibiotikum. Nem vagyok orvos, de én pár éve felfáztam, és akkor mondta az orvos, hogy vigyázni kell, mert felmehet a vesébe és komoly bajokat okozhat.
2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!