Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Mi lehet a baj? 13/L

Mi ez? Mi lehet a baj? 13/L

Figyelt kérdés

Pár napja el kezdett viszketni a hüvelynyílásom!

Kicsit piros volt , de nem volt bedagadva!

Régebben is volt már ilyen , akkor csak bekentük Canestennel és elmúlt!

Kentem is Canestennel , mert azt gondoltam valami gomba vagy fertőzés ,de nem tudtam hogy honnan kaphattam el!(2 hete nem voltam Balatonban , uszodában , nem kentem bele a székletet , stb...)! De aztán abbahagytam , mert olvastam hogy lehet hogy valami irritálja , és ezért inkább nem kentem , és a a WC-papírral is óvatosan töröltem.

De aztán már a viszketés átterjedt az égész nunimra , és már az egész piros volt , be volt dagadva , és ilyen égető érzés is volt , a pisilésnél pedig kicsit csípte!

Tegnap este bekentem Canestennel , és reggelre jobb lett!

Nem tudom mi lehet a baj , nem fáj a hasam , és semmi más szokatlanság nincs csak a felsoroltak!

Kérlek titeket nyugtassatok meg vagy mondjatok valami okosat , hogy mit csináljak!



2014. aug. 31. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
menj nőgyógyászhoz!
2014. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy nőgyógyászhoz kellene mennem , de még sosem voltam , és egy kicsit félek is (tudom ez normális), de az anyukám nem olyan , ő inkább azt mondja csak kenjük be!
2014. aug. 31. 13:06
 3/9 gömbicica ***** válasza:

keress a lakóhelyeden gyermek nőgyógyászati szakrendelést.

Az össze-vissza házi kezelgetésnek nem szokott jó vége lenni. Gyerek vagy még, nehogy valami felülfertőződést kapj, aztán 10 év mulva meg komoly probléma merül fel, ha családot szeretnél.

Szóval szerintem Édesanyáddal menjetek el orvoshoz.

Ha Édesanyád is jár rendszeresen, akkor menjetek el együtt az Ő orvosához.

2014. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Masked Magician válasza:
Ezzel mindenképpen szakértőhöz kell fordulnotok. Tehát orvoshoz. Hiszen tapasztaljátok hogy a kenőcs nem segít. Csak ideiglenes szünteti meg.
2014. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek megy a zöld kéz , de mondom már volt ilyenem , és csak bekentük , elmúlt , ráadásul anya nem az 'azonnal szaladjunk orvoshoz egy hapci miatt' szülő!
2014. aug. 31. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy nem ilyen anyukád, de lány vagy és bizony ezeket komolyan kell venni, nehogy a későbbiekben valami probléma legyen ha esetleg kisbabát szeretnél. Mindenképpen menj orvoshoz. Bár egy kis megnyugtatásként hatalmas baj biztos, hogy nincs csak egy kis fertőzés esetleg gomba.Majd a doki megmondja :)
2014. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Canesten combit kellene használnod amiben van hüvelykúp is, mert nem elég csak a külső kenegetés.

A Canestentől semmiféle bajod se lehet, maximum nem segít!

2014. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelykúp is kellene.

Canesten combi lehet a nyerő.

2014. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 31. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!