Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Depresszio es sok siras miatt...

Depresszio es sok siras miatt keshet a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Ma van 1 hete hogy kesik, es egy honapja vagyok depresszios. Ez miatt keshet? Mert nagyon sokat gorcsol a hasam ,foleg este. S neha a derekam is faj. De nem jonmeg. S mar nagyon zavar hogy mi lehet az oka. Mar azon is gobdolkoztam csinalok egy terhessegi tesztet. Bar ketlem. 1 hobapja mar hogy volt sexualis egyuttletem.szoval ha az lennek akkor valami jel mar kene legyen.de semmi terhessegre utalo nincs.

2014. aug. 31. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Okozhat a depresszió is zavart, persze, de ha a melleid feszülnek, lehet, hogy érdemes kizárni a terhességet egy teszttel.
2014. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mellem nem feszulnek,nem kemenyek es nem is fajnak
2014. aug. 31. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem zárd ki a terhességet.

Egyébként igen késhet, nagy hatással van rá.

Ha komoly depresszióról van szó fel kellene keresned egy pszichológust.

2014. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fogok jarni mert elegge komoly.annyira hogy ongyilkossaggal is probalkoztam .
2014. aug. 31. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus! Ezt a gondodat is elmondhatod neki, de lehet, hogy addig megjön.
2014. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!