Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől őmlik belőlem a vér?

Mitől őmlik belőlem a vér?

Figyelt kérdés
elmegyek wcre és kihúzom a tampont rendesen érzem, hogy csöpök belőlem a vér...mitől lehet ez?
2014. szept. 1. 02:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erős a vérzésed. Több folyadékot ittál, mint általában ha eddig ilyen nem fordult elő. Ha még az első pár menszesznél tartasz életedben, akkor pedig normális.
2014. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A folyadéknak semmi köze a vérmennyiséghez...

Erősebb lett a menstruációd.

2014. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Végülis csak 10 éves tapasztalattal mondom, hogyha napi fél litert iszok, akkor 4-5 nap alatt 1-2 nap erősebb vérzéssel majd barnázással "letudom", a normális 3 liter folyadékkal, meg 7-8 nap és ebből 3-4 nap erősebb vérzés jelentkezik.
2014. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Végülis csak 20 éves tapasztalatból mondom, hogy nekem semmi se változik a folyadék mennyiségtől, ez hülyeség. A menstruációt hormonok irányítják nem az, hogy jaj most megiszok többet akkor tovább tart...
2014. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na most itt állunk egymással szemben két ellentétes tapasztalattal. Van akinek a stressztől késik, van akinek mindig atomóramű pontosságú. Akkor most a stressztől sem változik, mert az egyiknek befolyásolja a másiknak meg nem? Van akinek így hat, van akinek úgy. Felelőtlenség kijelenteni, hogy már pedig ha nálam így van akkor másnál is csak így lehet. Nem mondom azt, hogy a kedves kérdezőnek biztos ettől több vérzése, de lehetőségként fennállhat. Ha olyan a szervezete. Ha nem, akkor természetesen nem. De azért kérlek ne hazudtolj meg.


Az elmúlt 8 évben direkt figyelek minden apróságot, mert az első 5-6 évben olyan hihetetlenül rendszertelen volt, hogy volt hónap amikor kétszer jött meg sugárban ömlős verzióban, máskor meg 2 hónapra kimaradt és semmilyen hormon problémát vagy egyéb testi tünetet nem találtak, ami erre okot adhatott, így már a saját "szórakoztatásomra" feljegyeztem mindent, amiről olvastam valaha, hogy befolyásolhatja. Időjárás, vitaminbevitel, folyadék mennyiség, kaják típusa, esetleges gyógynövény fogyasztás, stressz. És végeredményben azt láttam, hogy amikor sokat ittam több volt a vérzésem, amikor kevesebbet, akkor kevesebb. És végül mégis csak hormon probléma volt, mert a fogamzásgátló szedés majd abbahagyása után pontos lett, de a folyadék fogyasztás még mindig befolyásolja az erősségét.

2014. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ahhoz képest, hogy te írod hogy felelőtlenség kijelenteni, hogy másnál nincs úgy, mint nálad. Eléggé szépen odaírtad, hogy biztos többet ivott a kérdező...
2014. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kimaradt a lehetséges szó. Lehet csak számomra egyértelmű, hogy a mitől lehet kérdéseknél csak találgatnak a válaszolók és nem halál pontos válasszal szolgálnak, mint például a terhességi teszt mikortól mutat biztos eredményt típusú válaszra, ahol úgy van és pont.
2014. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk mindig így vérzik, ehhehehe...az orvos le se szarja...
2014. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok! 3éve van havim! 17 évesen veszítettem el! És eddig is wolt, hogy ennyire ömlött belölem de elmentem dokihoz s azt mondta normális, de nem hiszem h normális! Nem szedek fogamzás gátlót se !
2014. szept. 1. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebben a korban az eros verzes normalis

Arulkodo jelek a bajra ha eddig nem volt eros verzes majd szikatlanul megerosodik

Ha eddig nem volt fajdalom de most jelentkezik

Ezek cisztara, miomara, polipra utalnanak

2014. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!