Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyi eltérés...

Normális, hogy ennyi eltérés van a ciklusaim között?

Figyelt kérdés
Idén januártól kezdve: 27, 34, 28, 31, 30, 29, 33, 27 napos ciklusaim voltak. A mensijeim normális hosszúságúak, tehát kb. 6 naposak. Semmilyen panaszom nincs azon kívül, hogy a mensi előtti 1-2 nap és a mensi első 2-3 napján eléggé görcsölök, de ez gondolom természetes. 24 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, szűz vagyok, és soha nem szedtem fogamzásgátlót. Egészséges vagyok, rendben vannak a ciklusaim, vagy nem normális ekkora eltérés?
2014. szept. 1. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez rendben van.
2014. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális, nekem is ilyenek szoktak lenni.
2014. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2014. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy gép, az időjárás, stressz, súlyváltozás, megterhelés könnyedén képes befolyásolni a dolgot.
2014. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, akkor megnyugodtam :) Egy barátnőm azt mondta, hogy neki csak max. 1-2 nap eltérés szokott lenni és ha nekem ilyen sok, akkor lehet valami bajom van...
2014. szept. 1. 20:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem, hogy hogy tudják mások annyira pontosan számon tartani, hogy melyik napra kell megjönnie (persze azokra gondolok, akik nem szednek tablettát), én csak besaccolni tudom, és nem mindig jön be.
2014. szept. 1. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, ha nem 28 napra jön meg mindig pontosan, akkor nem lehet, csak kb.-ra besaccolni. Amit tehetsz, hogy figyeled a testet jeleit, félidőben a petefészkeknél esetleg fájdalom, tojásfehérje-szerű folyás, esetleg pecsételés, mellfájdalom. Ezek apró jelek, amik nyilván nem mindenkinél vannak meg, mindenkinél más és más lehet, de te ismered legjobban magadat. Ami a legpontosabb, hogyha hőmérőzöd magadat, akkor tudod, melyik napon van a peteérés, és utána már számolhatsz a menstruációd pontos napjával.
2014. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!