Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy görcsöl az alhasam nagyon fájt a többi lent. Tanácstalan vagyok valaki volt már hasonló?!

Figyelt kérdés
Szóval reggel arra arra ébredtem, hogy görcsöl az alhasam volt már ilyen pár napja akkor is ez keltett. Sajnos a menstruációm rendszertelen (augusztusban megint nem jött meg) így babára nem igazán merek gondolni. Kimentem wc-re ef volt egy kicsi rózsaszín váladék a wc papíron azóta semmi sem volt. A fájdalom fél órán belül elmúlt. Volt már valakinek hasonló baja ?

2014. szept. 2. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Peteérés is lehet. hány éves vagy?
2014. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok de mióta menstruállok ilyen nem volt, hogy hasi görcs keltsen hajnalban. 3 napja is ez volt.
2014. szept. 2. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:

(augusztusban megint nem jött meg) így babára nem igazán merek gondolni

Pedig, ha kimarad védekezés nélkül nemi életet élőnél, elsősorban arra lehet gondolni.

2014. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én így menstruállok volt, hogy 3 hónapig sem jött meg és egy nogyogyasz sem tudott magyarázott adni, hogy miért. Sokszor hittem már,hogy baba van a dologban sok-sok terhességi teszt vásárlás és semmi .5 éve vagyok együtt a párommal sosem vedekeztunk és edig sosem jött össze a baba. Most már szeretnénk de így .... :-(
2014. szept. 2. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami késik, nem múlik. Simán lehet baba, csinálj tesztet.
2014. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

4: Ez cisztától szokott lenni, van egy ismerősöm, aki ilyen cisztásodó tipus, megszokta, hogy emiatt sokszor csak 3havonta menstruál.

Háziorvossal konzultálnék, szerintem egy hasi ultrahang jól jönne. Nemi betegséged nem lehet? Az is okozhat ilyesmit. Hol érzed a fájdalmat?


Bél is lehet!!!!

Még vakbél is!

2014. szept. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!