Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges gyermekeim lesznek...

Egészséges gyermekeim lesznek ha el nem múló fehér folyásom van?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Eddig egy partnerem van, aki a férjem. Egy éve el nem múló fehér, átlátszó folyásom van. Az elején csípett is, de már egy jó ideje nem. Mindenféle gyógyszeres, antibiotikumos, kúpos kezelést kaptam. Legutóbb hüvelyi flóra helyreállítót de semmi, csak egy kicsit csökkent a mennyisége. De ez a dolog minden nap van, főleg szexuális ingerléskor jön ki jobban.

Nagyon félek, h ha nem múlik el nem lesz kisbabám. :'(

Akinek ilyen probléma volt/van annak lett egészséges gyermekei testileg és szellemileg is épek lettek? Bocsánat a kérdésért, de nagyon el vagyok keseredve.



#fehér folyás #átlátszó el nem múló folyás
2014. szept. 2. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

A fehér folyás teljesen normális dolog. Azt nem kell kezelni! Ha nincs kórokozó, tehát nincs fertőzés, gyulladás, akkor a fehér folyás teljesen jó. Az lenne a baj, ha nem lenne.

Ugyanis ebben a fehér folyásban vannak a védőbaktériumok, amik védik a hüvelyt a fertőzések ellen, illetve a hüvely természetes tisztulását segítik elő.

Ha nincs fertőzésed, akkor ez nem gond. Ez egészen változókorig van. Nekem is van, illetve a nőknek alapvetően van. A ciklus bizonyos szakaszában, peteéréskor vagy éppen mondjuk menzesz előtt akár lehet kicsit több a szokottnál, de ez is normális.

Ha nincs fertőzés, tehát vesznek hüvelykenetet és kitenyésztik és sem fertőzésed, sem gyulladásod nincs, akkor nincs min aggódnod.

Ott okozhat gondot egy ilyen probléma, akinek rendszeresen, bizonyos kórokozó okozta fertőzése van, ami nincs kikezelve. Az hosszútávon okozhat gyulladásokat, és lehet miatta valaki meddő. De azért ez elég ritka dolog.

Amúgy nem tudom, hogy nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót? Mert ha igen, akkor azt jó lenne letenni. Ugyanis nekem szülés után a hormonváltozások miatt a fog. gátlóra reagált rosszul a szervezetem, több folyásom lett, ami állandóan irritált, többször okozott fertőzést is, de ahogy abbahagytam, úgy a panaszaim meg is szűntek.

2014. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondold már végig logikusan hogy aki akkor szült amikor még nem volt ilyen kivizsgálás annak beteg gyerekei lettek? Nagyszüleid dédszüleid korában nem volt bakteriológiai tenyésztés mégis túlélték.
2014. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Két dolog is elkeserítő a kérdésedben. Az első az, hogy téged mindenféle gyógyszerrel kezeltek, tehát találtál olyan nődokit, aki kicsit sem ért a szakmájához, mivel a fehér folyás teljesen normális dolog és nem kell semmivel sem kezelni. A második, ami elkeserítő az a te tudatlanságod: szexuális ingerléskor jön ki jobban? Most erre komolyan mit lehet válaszolni, van férjed és nem tudod, hogy a hüvelyed ettől a váladéktól lesz síkos? Ettől tud beléd hatolni a partnered. Ha nem lenne ez a váladék, akkor komoly fájdalmat okozna a szex mindkettőtöknek és rengeteg síkosítót kellene használnotok.

Ráadásul a fehér folyásodnak semmi köze nincs a teherbeeséshez.

Amíg nem vagy beteg, addig nem kell feleslegesen betegséget kitalálni magadnak.

2014. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is minden nap van, tisztasági betétet kell használni. Ja és kb. az összes nőismerősömnek (már aki beszélget velem erről) szintén van. A hüvely az ilyen, jön belőle váladék, az a baj, ha nem jön (hüvelyszárazság, főleg a klimaxos nőket érinti)
2014. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lesznek ettől babáid!

Ez normális fehérfolyás.

2014. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fehér folyás a hüvely tisztulását szolgálja,néha fehér,néha átlátszó színú és akár nyálkásnak tűnő anyag.Ez teljesen normális dolog.A folyás az első mensi előtt vagy utána jön meg,tehát akár 10 évesen már lehet folyás.


És minden nap van folyás,ezért van a tisztasági betét,hogy a bugyi ne legyen piszkos.


A lényeg a folyás ne marjon,csípjen.

2014. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sexuális ingeléskor meg azért jön elő jobban mert akkor izgalmi váladékot is termelsz,ez a váladék abban segít hogy könnyebben csúszon a barátod benned.
2014. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Azért kérdeztem, mert 1 éve végig átlátszó folyásom volt és amikor elkezdtünk a párommal nemi életetélni az után 2 hónapra jött ki. Én elkaptam vmi bacit, mert túrós dolog jött ki és azóta mindennel kezeltek mint leírtam meg még néha még most is sajnos tojásfehérje állagú nagyon sűrű váladék jön (ez ritkábban) de minden nap van nem átlátszó, inkább fehéres dolog, de nem kell hozzá betét a mennyiségét tekintve. Meg a teszek amiket a Bőr és nemibeteg gondozóban kapott papírok mind negatív és a páromnak is.

2014. szept. 3. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nem fehér folyás, ami túrós állagú, szagos, viszket, stb. Egyébként neked nőgyógyászhoz kellene menned. Lehet ugyan, hogy a férjedtől kaptál el valamit, ha ő már előtted is élet másokkal szexuális életet, de ezeket egy nőgyógyász is simán ki tudja kezelni. A gyerekvállalási kérdésekben pedig csak ő tud tanácsot adni. Illetve sok mindent kideríthet ultrahanggal, tapintással ami akadályozhatja a teherbeesést (pl.: ciszta, mióma), ezeket jobb előbb tisztázni, és a saját érdekedben érdemes évente rákszűrést csináltatni, illetve ezt a doki magától is csinálja, normális esetben.

Ha a férjed is szűzként lépett a házasságba akkor is elkaphatsz tőle valamit, mert tulajdonképpen idegen váladékkal érintkezel és ez irritálhat eleinte. Tehát a normális fehér folyástól, hüvelyváladéktól nem kell megijedni, csak ha szagos, viszket, csíp, megváltozik a színe, akkor kell nődokihoz menni.

2014. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az állagáról még csak annyit, hogy valóban tojásfehérje szerű a váladék peteéréskor, nekem is ilyen és még nagyon sok nőnek, ez is teljesen természetes. A normál fehérfolyás is fehéres foltot hagy a sötét színű bugyin, úgyhogy valószínúleg neked semmi bajod nincs.
2014. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!