Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek orvoshoz, vagy csak az...

Menjek orvoshoz, vagy csak az edzestol verzek?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek mar 8 honapja, ezert is aggodom, mert ugye az elso harom honapban normalis a kozti verzes, viszont most a level felenel tartok, es mar egy hete verzek... Nem eros, de latszik a beteten, bugyin, tusolasnal... Mint mikor mar mulik el a sokadik napon.. Ez normalis? Edzoterembe jarok, lehet attol? Vagy mindenkepp doki? A gyogyszert mindig idoben veszem be, sosem csuszok vele, nincs semmi problema, es eddig nem fordult elo ilyen, pedig regebben is szedtem szinten tobb honapig.. Koszonom a valaszokat!
2014. szept. 3. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hete tartó vérzés esetén én már elmentem volna az orvoshoz. Nem vészmadárkodni akarok, inkább legyen "fölöleges" út, de ha valami komolyabb, akkor időben kezelni lehet. Jobbulást!
2014. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szedtél antibiotikumot, valamilyen emésztést befolyásoló dolgot (hasfogó/hashajtó) vagy valamilyen gyógynövényes szert (kapszula, tea)? Ha a válaszod mindegyikre nem, akkor doki.

Lehet, hogy nem elég erős számodra ez a gyógyszer. Ez a jobbik variáció.

A rosszabb sajnos valamilyen egészségügyi probléma, amivel mindenképp foglalkozni kell.

2014. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmi ilyesmit..:/ Koszonom a valaszokat, bejelentkezek..
2014. szept. 3. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne kérj időpontot, csak menj és mondd el, hogy neked feltétlen beszélned kell az orvossal.
2014. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyire durva?:|
2014. szept. 3. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem tudom.. De, ha adnak 2 hét múlvára időpontot és még mindig vérzel?! Jobb előbb megtudni szerintem, ha valami gond van! Ne halogasd, biztos nem küldenek el.
2014. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na! Most jöttem haza a dokitól... A jobb petefészekben van egy elég nagy ciszta... Mire számítsak?
2014. szept. 4. 16:29
 8/8 mi a fene ***** válasza:
Az orvosra bizd , szerintem leszivják.
2014. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!