Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik, de barna folyásom van...

Késik, de barna folyásom van . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

egy pár napja késik...

szüzességemet augusztus 6.án veszitettem el közvetlenül a menstruációm utáni napon . (dehát nem a termékeny napomon )

Barátom szerint nem volt baj a gumival ( kék durexot használtunk, nem tudom pontossan a nevét)

azóta volt pár alkalom, amikor lefeküttünk egymással.

Most viszont parázok, mert késik, de tegnap barnás folyásom van , ami nekem menstruáció előtt nem szokott lenni. Mondjuk volt tojásfehérje szerű folyásom, csak nem akkor , amikor a naptár szerint kellett volna, hanem később.

Pattanásaim szintén kijöttek úgy ahogy szoktak.. de még mindig nem jött meg.. és csak minimális barnás maszatolás van :O


2014. szept. 5. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
hallottam hogy a szüzesség elvesztése után, elég csúnyán össze zavarodik a hormonháztartás :O :(
2014. szept. 5. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt a tojásfehérjés folyásod? Valószínűleg késett a peteérésed, ezért nem is jött meg időben. Ha csúnyán nem is zavarja össze a hormonháztartást (pl. egy esemény utáni- na az csúnyán bezavarhat), de azért a szüzesség elvesztése is közrejátszhat abban, hogy kicsit később volt peteérésed. Ahhoz a naphoz számolj hozzá 14 napot, amikor a tojásfehérjés folyásod volt, kb. akkor kell megjönnie. Lehet az is, hogy a barnás folyással kezdődik a menstruációd, és holnapra rendesen beindul, nem mindig történik minden ugyanúgy :)
2014. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ . :) Csak a tojásfehérjés folyásom nekem 2-3 napon keresztül volt.. akkor azt honnan számoljam? :)

Valamint.. :D Nekem nem szokott ilyen barnázás lenni , mindig rendesen vér jön a kezdetétől.

picit félek hogy talán terhes lehetek :OOO bár isten ments :O

2014. szept. 5. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem lehet kiszámolni így napra pontosan, mert lehet, hogy már előtte (mármint a peteérés előtt) is beindult a folyás egy kicsivel. Néha előfordulhat olyan is, hogy 1-2 napot barnázol mensi előtt, ez ha nem rendszeres, akkor nem gond. Ha rendesen védekeztetek óvszerrel, szinte kizárt, hogy terhes vagy, de a magad megnyugtatása érdekében vegyél egy tesztet. Párszáz forint, és te is megnyugszol. Aktus után mindig ellenőrizzétek le, hogy nem ereszt-e a gumi valahol, és akkor tényleg nem kell aggódni.
2014. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az első alkalommal, kiment a mosdóba és ott tette fel a gumit.és utána ott is vette le.

azt mondta hogy eresztett bele vizet , és mondta hogy nem folyt seho.. :( de nem tudom . nekem olyan volt mintha csak megnyugtatott volna..

de a szüzességem elvesztése előtt, mindig attól paráztam hogy azért nem akarom elvesziteni , mert utána ezen fogok rágódni hogy te jó ég mi van most , ha késik :O :D

2014. szept. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!