Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódom a menzeszem miatt....

Aggódom a menzeszem miatt. Jogosan?

Figyelt kérdés
Már minden olyan jel meg van ami ahhoz kell, hogy megjöjjön az első, de mégsem jön, már hónapok óta megvan minden.. ha értitek.. Körülöttem már mindenkinek megvan még olyannak is aki csak 12 éves, én 14 vagyok Tudátok segíteni?
2014. szept. 6. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudunk segíteni. Későn érő típus vagy, nyugodj bele. Majd megjön.
2014. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem vesztettél, igaza van az első válaszolónak. Majd megjön.
2014. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit segítsünk? Nem tudjuk előidézni. Majd megjön, amikor megjön. Inkább örülj, hogy még nem jött meg! Nem fáj a hasad, mint az állat, nem kell még betétre költeni, nem kell minden második szünetben WC-re rohangálni, tesiórán nem kell figyelni, hogy jó helyen van-e minden odalenn.

Hidd el, nem leányálom, amikor felállsz óra végén és érzed, hogy elindul odalenn a zuhatag, miközben reménykedsz, hogy nem áztat el addig, amíg eljutsz a mosdóba.

Én örültem volna, ha később jön meg... Sőt, annak örülnék a legjobban, ha soha többet nem jönne meg.

2014. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!