Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött, és nagyon fáj a...

KPetra5000 kérdése:

Ma megjött, és nagyon fáj a hasam. Van valami, ami enyhíti a fájdalmat?

Figyelt kérdés
12 múltam pár hete, most menstruálok 4-szer. Irtózatosan fáj a hasam. Nem csinálok semmi fizikai terhelést. Milyen módszert használjak, hogy ez a fájdalom legalább annyira enyhüljön, hogy tudjak valamennyire mozogni is? (Most egy helyben ülök, ha mozgok, akkor még jobban fáj, így maradok a popómon)

2014. szept. 6. 21:36
 1/8 anonim válasza:
Ha van otthon Algoflex M, akkor azt vegyél be nekem az segít. De tegyél valami meleget a hasadra attól jobb lesz. Én ma is a laptopot tettem rá, jó meleg volt, és annyira akkor nem fájt:) de használhatsz melegvizes flakont, vagy melegvizes zsepit.
2014. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írass fel Cataflamot, a vízben oldódós fajtát. Az egykettőre segít.
2014. szept. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nospa a legjobb görcsoldó.


a cataflam miért jó erre?

2014. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert nekem ez vált be, a nospa sajnos nem
2014. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A cataflam diclofenac hatóanyagú NSAID gyulladáscsökkentő.

Tehát arra a típusú fájdalomra való, amit gyulladás okoz, pl. fogfájásra, izületi gyulladásra kiváló.

Elhiszem, hogy bevehető fej és hasfájásra is, csak nem gondolom a leírtak miatt arra a alkalmasnak, hiszen ezek nem gyulladásos problémák. Egyébként azért is vényköteles, mert erős és nem rendszeres szedésre találták ki. Allergizálhat és mondjuk egy jó nagy ödémával a szivet is károsíthatja.

Csak ezért kérdeztem, de a válaszoddal nem vitatkoznék.

2014. szept. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat =)
2014. szept. 7. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nospa :)
2014. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a gumicukor és a cseppkőnyalogatás tuti módszer
2014. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!