Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom rendesen...

Miért nem tudom rendesen felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés

A sima normal vagy mini ob.könnyen feltudom de a super amit estére szeretnék már elviselhetetlen.

Talán mert vastagabb vagy én bénázok?

Egyszerűen nem tudom úgy felhelyezni h,aztán ne lehessen érezni.:(


2014. szept. 7. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a normál mérettel nincs gond, fel tudod helyezni, akkor valószínűleg nem a technikáddal van gond, bár volt nekem is olyan, igaz nem sokszor, hogy super tampon kellett, de azt is ugyanúgy fel tudtam helyezni.

Amúgy ha ennyire nem megy a dolog (bár ha silk touch-osat vennél, akkor az megkönnyítené a felhelyezést, az ilyen fajtát még megpróbálhatod), de ha nem megy, akkor lefekvés előtt tegyél fel normált és rakjál be betétet is pluszba. És akkor nem ázol át és még kényelmesebb is lesz.

2014. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Silk touch-os az enyém is éppenn ezért nem értem mi lehet a gond..Még ma megpróbálom de ha nem megy akkor marad a normál +betét..köszi :D
2014. szept. 7. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor ne tedd fel, ennyi. Nem egészséges éjszakára a tampon, és nem értem, miért kínzod magad superrel, mikor fáj.


Egyébként azért, mert nem vagy beizgulva - szexnél más, persze, hogy beléd fér a pénisz -, naná, hogy nem tudod feltolni.


Én meg sem próbálom a supert, néha a minivel is bénázok. :D

2014. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!