Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Enibeni kérdése:

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló (Gestomix) miatt lettem depressziós? Lehet ilyen durva mellékhatása?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Nagyon nem tartom jónak a hormonrendszerbe való belepiszkálást. Spirál? Nem szült nőknek is lehet és nem okoz semmi bajt.
2014. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét, sajnos simán lehet.
2014. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előfordul, főleg, ha alapból van rá hajlamod.
2014. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kideríteni, hogy a bogyó miatt van-e, vagy a sok stressz miatt? Hormonvizsgálat esetleg?
2014. szept. 11. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Tedd le több hónapra, és figyeld a változást. Hormonvizsgálat felesleges, mert ott értékek vannak, de ez egy tágabb összefüggésű rendszer, mely például a dopamin-szintedet nem vizsgálja, de a nemi hormonokkal kapcsolatban van. Spirál? Miért nem az?
2014. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abba kell hagyni pár hónapra, és megnézni, hogy jobb-e vagy sem.
2014. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A spiráltól félek, sok embertől hallottam, hogy a mellett lettek terhesek.
2014. szept. 13. 11:15
 8/11 anonim válasza:
Igen, lehetsegéges! Nekem is hasonló problémáim voltak, bár én Iamnat szedtem, hál istennek pár hónap után elmúlt.
2016. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
velem is ugyanez volt, Meliane-t (gesztodén) szedtem, kb egy hónappal a szedése után depressziós lettem, eltartott pár hónapig, amíg kiderült, hogy mi okozta. a betegtájékoztató a leggyakoribb mellékhatások közé sorolja a depressziót és a hangulatingadozást. egy oldalon át taglalta a trombózis tüneteit, de arról egy mondatot nem írt, hogy szorongásra vagy depresszióra hajlamos emberek fenntartással szedjék, illetve figyeljenek a depresszió tüneteire...
2016. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, minden fogamzásgátlónál a nagyon gyakori, vagy gyakori mellékhatások között szerepel a hangulatingadozás és a depresszió. Amennyiben ilyen tünetei vannak valakinek, sajnos abba kell hagyni a szedését.

Próbáljatok meg más módszerrel védekezni, az életeteket ezért ne tegyétek tönkre. Nekem rengeteg mellékhatása volt, áldom az eget, hogy felismertem és abbahagytam. És amióta ezt tudom, sokkal magabiztosabb vagyok és ki mertem állni magamért amikor az idióta pasim megparancsolta, hogy szedjem....

2020. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!