Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet ettől...

Szerintetek lehet ettől bajom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma utaztam a 32 buszon. Leült mellém egy büdös nő..Nem id értem miért nem álltam fel. El kezdett beszélni a hülyeségéről, meg hogy méh nyakrákja van, meg HPV vírusos. Beszéde közben kijött a nyála és ráment a nyakamra. Elmentem a rossmannba és vettem Dentol anti bakteriális folyékony szappant, és bementem a WCre és megmostam vele a nyakamat és a kezemet is. Mikor hazaértem, megmostam a hajam és megfürödtem a folyékony szappannal. Remélem, nem lesz bajom, gondolkozok rajta, hogy elmenjek-e ezzel vérvételre, vagy bárhova hogy biztos legyek benne, hogy nem, de azért félek is.Ugye bajom nem lesz??

2014. szept. 11. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Így nem lehet elkapni a HPV vírust, megnyugodhatsz.:)
2014. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem, de általában az ilyen igénytelen patkányoknak más bajai is vannak, pl. TBC... én az ilyenektől minimum 3 méter távolságot tartok, undorítóak, ha valaki rám nyáladzana, szerintem lendületből elhánynám magam, ez annyira gusztustalan... de hogy 3 órán keresztül tusolnék fertőtlenítőszerben, az tuti.
2014. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!