Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy magátol elmult?

Lehetséges hogy magátol elmult?

Figyelt kérdés
1hete a huvelygomba tuneteit tapasztaltam, de mivel masnap megjott igy nem tudtam elmenni vele orvoshoz. Több nőgyógyászt is hivtam miután elmult a menstruációm, de egyik se tudott fogadni csak iskolaidőben az pedig sajnos nem tudtam megoldani. Holnap végre eltudok menni, viszont igy tunik hogy magátol elmult. Sokkal jobban odafigyeltem magamra, és kenegettem a külső részt 3x (nem naponta hanem 3alkalommal) sima Canesten krémmel, és egy alkalommal áttöröltem magamat Nivea Intimo törlőkendővel. Szóval lehetséges hogy a sokkal jobban odafigyelés hatására ez elmuljon? Mindenképp elmegyek vele orvoshoz holnap, mert amugy is esedékes lenne egy általános kivizsgálás( nem vagyok szűz,első vizsgálatom le) és biztos akarok lenni, hogy teljesen elmult e.
2014. szept. 11. 23:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefonról vagyok:)
2014. szept. 11. 23:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy csökkent a csiraszam, de menzesz előtt belobbanhat ujra. Menj el, nezze meg o is belülről. Nalam igy derült ki, hogy nem is gomban van, hanem coli baktérium. A tenyésztés utan szoltak.
2014. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!