Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapest III. kerületi nőgyógy...

Budapest III. kerületi nőgyógyász a Szent Margit Kórházban vagy az Óbudai Rendelőintézetben?

Figyelt kérdés
Hamarosan Budapestre költözünk és megbízható nőgyógyászt keresek. A fórumokon olvasott vélemények alapján egyelőre Dr. Ruzsvánszky István tűnik a legmegfelelőbbnek? Lehet hozzá SZTK-s rendelésre is menni vagy csak magánrendelésen fogad? Van valakinek tapasztalata? Esetleg tudnátok mást ajánlani? Volt már két vetélésem, ezért olyat keresek, aki valóban érti a dolgát.

#III. kerület #nőgyogyasz #Ruzsvánszky István
2014. szept. 14. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orvost ajánlottak neked, én is Őt akartam ajánlani. Nála szültem, azóta is hozzá járok. Mehetsz a kórházi rendelésére is, nem muszály a magánrendelésére menned. Azt hiszem kedden vagy pénteken rendel délelőtt, de ezt kérdezd meg a szülészeten, ott meg tudják mondani. A legkiválóbb orvos Budapesten. Engem két orvos viszgált ő előtte, de csak ő vett észre valami fontosat, ami megmentette a születendő babám életét. Életem végéig hálás leszek neki. Szakmailag a legjobb. A stílusától ne ijedj meg, nem mindig "mézesmázos". De a szakmai tudása mindent felülír! A Margitban is ő a legjobb, megkérdezhetsz bárkit.
2014. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!